Tel Aviv, 25 Feb 2018, 09:34:29
מבנה אתר "מילים" עודכן בחודש אוקטובר 2013 . האתר מומלץ לצפיה בדפדפן Chrome. לתגובות הקלק על "ניתן להגיב" בתחתית כל דף
קטגוריות

שניים לטנגו בשלושה : בני, בני[מין] ובני[טו]

.

 המנהיג [ ובאיטלקית ה”דוצ’ה” ] האחד היחיד….והמיוחד

 

ברוח הפיסקה “והאומר דבר בשם אומרו…” כפי שלימדה אותנו המישנה אנו מביאים כאן את הפוסט שפרסם בני ציפר בעקבות נאומו של בנימין נתניהו בכנס חברי הליכוד שנערך ביום 30.8.2017  [ לצפיה בנאום המלא – כאן ]   לקראת השנה החדשה…

דברי החנופה סרי הטעם והדביקים, של מי שמחזיק מעצמו כ”אינטלקטואל שהתפקח” – כה נגעו בנימי נפשו העדינים ביותר של הח”מ, עד כי סבר, כי כדי להדגיש את המסרים המופרכים ואת טעמם העבש של הדברים, הרשה הח”מ לעצמו, לעטר את הפוסט המקורי בתמונות אילוסטרציה אחדות, בסרטי וידאו אוֹתֶנְטִיים, ובשינויים אחדים בטקסט המקורי  שהודגשו בצורה זו [ למניעת ספק ] ! שיאירו באור נגוהות את המהפך הנפשי העמוק שעבר, כטענתו, האיטלקטואל המעודן, המתקשט בפאפיון ולאחרונה אף הוסיף לתחפושת תפילין של ראש ותפילין של יד…. 

 דברי Benni Ziffer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פורסמו  במקורם –  כאן

 

הטקסט עצמו מצוטט כמעט ככתבו וכלשונו – השינויים שהוכנסו, לדברי האינטלקטואל, הובלטו כאמור, בצורה זו !

ולהקוראים ינעם !

 

 

 “””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””

 

“איזה טנגו סוער רקדת איתנו אמש, אדוני ראש הממשלה. ואיזה בן זוג נפלא לטנגו אתה, בניטו. באיזו נינוחות של רקדן מנוסה אחזת אותנו במותניים ביד אחת, וביד האחרת אחזת בכף ידנו באחיזה בטוחה, והובלת אותנו על המשטח המבריק, וסיחררת אותנו, וכופפת אותנו, ומשכת והדפת. ולרגע הרמת אותנו באוויר ואז הצבת אותנו על הקרקע.

 

 

YouTube Preview Image 

קישור ישיר

מכיוון שאני יודע שאתה יכול להפוך כל אירוע שגרתי, כמו הרמת כוסית של חברי החולצות השחורות [ … ], להצגה הטובה ביותר …בעיר, פיניתי לי את הזמן לראות ולשמוע אותך. ולא פחות מזה – לעקוב אחר התגובות והקריאות של אלפי הרוצים בקרבתך. דווקא מפני שזכיתי להכיר אותך מקרוב, בפגישות אינטימיות, הסתקרנתי לראות איך תצליח לתת הרגשה של פגישה אינטימית עם אלפי אשים בו זמנית. והקסם עבד.

כי פשוט נולדת לזה. נולדת, כמו רבי האמנים ורבי הכוכבים, לתקשר עם רבים, תוך כדי זה שאתה מעניק להם הרגשה שזו פגישה בארבע עיניים. אתה אמן של תקשורת, ולכן – מהמקום הזה – אתה בהחלט יכול לזלזל במה שמכונה “תקשורת”, שברגע שהזכרת אותה, את אותה תקשורת שקרנית, הקהל הרב קרא כאיש אחד “בוז”.

 YouTube Preview Image

קישור ישיר

כל הנאומים שלך באחרונה הם דוגמאות מופת של תקשורת במיטבה, אבל תקשורת כנה שיוצאת מהלב. אתה מעביר לקהלך טיעון בעל משקל, אבל הטיעון הזה לא נאמר באופן טרחני אלא תוך כדי ריקוד טנגו סוער, כאמור.

 

 YouTube Preview Image

קישור ישיר

 

ומה היה הטיעון הפעם? הטיעון היה שהתקשורת ההיא, השקרנית, איבדה לחלוטין את האמינות שלה ונהפכה לכלי לאומי של התססה והפצת שנאה.

באופן הצגת הטיעון היה הפעם סוג של היפוך יוצרות גאוני בעיני. הדוצ’ה  לא עוד מצייר את עצמו כקורבן של כזבי התקשורת, לא עוד מעמיד את עצמו ואת Rachela רעייתו במרכז,

בניטו , אשתו ראקאלה והילדים

 

אלא לוקח אותו ואותה כמקרה-מבחן, ודרכו מוכיח שקורבנות התקשורת הם כל אחד ואחד מאתנו, הנחשפים לשקריה ולעיוותיה הפרשניים.

שיא הנאום, מבחינת הרעיון (להבדיל מהשיא הרטורי שלו שהיה הכרזת האהבה שלו ל   

 

Margherita_Sarfatti [המאהבת היהודיה שלו ]

 

או ל :

 

   Claretta Petacciהמאהבת האחרונה

 

קריאה של נער מאוהב כמו אותם גרפיטי גדולים שמציירים מאוהבים צעירים על גשרי הבטון בכבישים המהירים), היה לדעתי שהתקשורת נעשתה כיום האויבת הגדולה ביותר של הדמוקרטיה, במקום שתהיה כלב השמירה של הדמוקרטיה. וזה רעיון שגם אני מאמין בו זה זמן רב. ולכן הרגשתי, יקירי ראש הממשלה, שהנאום הזה מדבר אלי, ומכוון אלי אישית, אל תוך הלב. כי כמוך, בניטו עברתי אותו מסלול של התפכחות. גם אני מרגיש כיום בכל לבי שהתקשורת מכרה את נשמתה לאלילי השקר. כי גם אני נפלתי בתמימותי קורבן לרשת שקרי התקשורת, כמו כל אחד ואחד בעם הזה בדרכו. והכוונה לכל אחד ואחד, גם לאלה מהשמאל, שהתקשורת מסיתה גם אותם ומרמה גם אותם.

אחיי מן השמאל: במקום לזלזל אוטומטית במה שנאמר בנאום, נסו להפנים מה שנאמר בו. נסו להפנים שבניטו  הוא ראש ממשלה שכל עוד הוא שם, אפשר לישון בשקט בידיעה שיש מישהו ששומר על העם והמדינה מפני הסכנות האורבות לה. וברגע שאתם מפגינים נגדו, אתם נתפשים כמי שמפגינים בעד היחלשותה של המדינה מול הסכנות האלה.

והסכנה הקרובה ביותר היא כעת איתיופיה  השולחת את זרועות התמנון שלה עד לגבולנו הצפוני. והסכנה השנייה היא השמאל העולמי האנטי-פשיסטי העושה כל שביכולתו להבאיש את ריחה של ארצנו  ולהחליש אותה ולעשות לה דה לגיטימציה.

אחיי מן השמאל האיטלקי והפאשיסטי: . יודעים איך מביסים את שקרי התקשורת? במוצאי שבת הקרובה. במקום להפגין נגד הדוצ’ה, קיראו ספר, האזינו למוסיקה, [ כגון זו ] לכו לסרט, [ כגון זה ] לתיאטרון, [ כגון זה ] סוגי תקשורת כל כך הרבה יותר אציליים ואמינים.”

 

 

 

“”””””””””””””””””””””””””””””

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תרום - אם אתם מעונינים לתמוך בקיומו של אתר "מילים" הנמנע מכל צורה של פרסום - כל סכום תרומה יתקבל בתודה

Be Sociable, Share!

תגיות:

2 תגובות

 • נדב רז הגיב:

  בניטו ובנט הם צמד חמד אידיאולוגי וגם לפי שמם תאומים כמעט זהים

 • Victor הגיב:

  תודה לנדב רז על תגובתך.

  ראוי לשים לב כי ה”שלושה” אליהם רמזתי בכותרת הפוסט שלי הם:

  1 בני [ציפר] ;
  2. בני [ימין ] נתניהו;
  3. בני [טו ] מוסוליני;

  נפתלי בנט אינו “בני”, למרות שאכן הוא וחברים בהנהגת המפלגה הלאומנית-דתית שהם, עומדים בראשה, מטפחים ומפיצים רעיונות מהסוג הגרוע והמסוכן, שהעם האיטלקי ועוד עמים באירופה היו קורבנות של האידיאולוגיה הלאומנית שהתדרדרה לחיסול הדמוקרטיה וכינון משטרים פשיסטיים אפלים !
  ויקטור

כתיבת תגובה

Font Controller

+(reset)-

…….[ צ ו ה ר ]…….
מבט אחר; אפשרויות שונות ; תובנות נוגדות ; הערות מועילות; הארות בונות; מחשבות בלתי-מסורקות; אסוציאציות חתרניות; ועוד...ועוד....